Badminton klub Ravens KG uspešan u Vršcu - iKragujevac

Na prvenstvu Srbije u badmintonu za juniore u Vršcu, članovi kragujevačkog badminton kluba Ravens KG osvojili su sedam odličja, od čega četiri titule prvaka.

U muškom singlu do 13 godina zlato je osvojio Aleksandar Jovičić, a u ženskom singlu do 15 godina trijumfovala je Minja Milovanović.

U kategoriji ženskih parova do 19 godina titulu su osvojile Minja Milovanović i Anja Velemir, koja je takodje osvojila zlato i u igri mešovitih parova zajedno sa Lukom Milićem.

Najtrofejnija igračica kluba Raves KG na ovom turniru, Anja Velemir osvojila je srebro u ženskom singlu do 17 i do 19 godina.

U kategoriji ženskih parova do 19 godina Marta Ilić i Jana Nedeljković osvojile su bronzane medalje.

Najprestižnije domaće juniorsko takmičenje badmintonaca u Vršcu okupilo je preko 70 igrača iz devet klubova koji su se borili za odličja u pet uzrasnih kategorija izmedju 11 i 19 godina.