Minimalni poraz Radničkog na ''Čika Dači'' - iKragujevac

Fudbaleri Radničkog izgubili su od ekipe Napretka iz Kruševca rezultatom 1:0 (0:0) u prijateljskoj utakmici.

Borbena igra mogla se videti na obe strane. Imali su gosti na početku meča na Čika Dači šanse da povedu, ali je odbrana Radničkog bila na visini zadatka.

U 78. minutu Terzić dobija drugi žuti i crveni karton, pa Radnički 1923 ostaje sa deset igrača na terenu. Dva minuta kasnije šutirao je Stevan Luković, ali pravo u ruke golmana Žarka Trifunovića. U 83. minutu beleži se prilika za goste kada je Marko Gobeljić šutirao, ali ta lopta odlazi preko gola.

Samo dva minuta kasnije Lazić je uputio loptu sa sredine terena ka Lukoviću, a on bio precizan, dovodeći tako svoju ekipu u vođstvo od 1:0, što se Ispostavilo kao konačan rezultat.

Ekipu Radničkog 1923 nakon očekuje odmor do utorka, kada počinju intenzivne pripreme za susret Radnički 1923 – Crvena Zvezda, koji je na programu narednog vikenda.

izvor/foto: fkradnicki.com