Ekonomac bez bodova u Smederevu - iKragujevac

Ekonomac je u Smederevu pretrpeo poraz od 7:3 i na taj način prekinuo niz nepobedivosti koji traje gotovo dve godine.

Stojković je naime, već u 2. minutu odbijenu loptu od golmana Smedereva Jovića, ubacio u mrežu i doveo svoju ekipu u vođstvo. Domaćini preko Đorđevića u narednom napadu izjednačuju rezultat. Isti igrač samo minut kasnije postiže drugi gol za Smederevo i okreće rezultat u korist domaćina.

Domaći dobijaju dodatnu energiju pa se do kraja poluvremena mreže Momčilovića i Jovića tresu još po jednom. Konačan rezultat prvog poluvremena Smederevo:Ekonomac 3:2.

Smederevo svoje prilike koristi u visokom procentu pa još četiri puta pogađaju gol Ekonomca. Ristić tri puta matira Jovanovića, dok četvrti gol za Smederevo postiže jovan Cvetanović. Na 7:3 smanjuje u zadnjim sekundama meča Miloš Stojković.

Sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacije, a naredni protivnik Ekonomca u Kragujevcu je ekipa Bečeja.

izvor/foto: ekonomac.com